top of page
pozadi1.jpg

SVATEBNÍ OBŘAD A HOSTINA

In vino veritas

Už nemusíte hledat vhodné místo pro Váš svatební den, u nás máte vše na jednom místě !
Vinný sklep U Hroznu v Čejči Vám nabízí atraktivní prostory pro konání svatebního obřadu na travnaté ploše s výhledem na vinohrady a okolní vinné sklepy. S pořádáním svateb máme dlouholeté a pozitivní zkušenosti, proto Vám rádi pomůžeme s přípravami a organizací této životní události. Naše prostory jsou vhodné spíše pro menší svatby okolo 50-ti osob, maximální kapacita je 60 osob. Veškeré naše služby jsou k nalezení v kompletní předběžné nabídce, kterou snoubencům zasíláme v případě zájmu o naše místo.
Náhled pro svatební obřad - kategorie Svatby.jpg
Náhled pro Svatební program - kategorie Svatby.jpg
Náhled pro Služby - kategorie Svatby.jpg

SVATEBNÍ OBŘAD

Nabízíme možnost konání svatebního obřadu na travnaté ploše v těsné blízkosti vinohradu
s krásným výhledem na okolí. V případě nepříznivého počasí se svatební obřad uskuteční na přilehlé zahradní terase kryté velkým party stanem.

Samozřejmostí je zajištění veškerých náležitostí ohledně obřadu (ozvučení, slavobrána, výzdoba, posezení, rezervace termínu obřadu na obecním úřadě). Spolupracujeme s obecním úřadem v Čejči, který svatební obřad vykonává. V případě, že byste se rozhodli uspořádat u nás svatební den včetně obřadu, předáváme kontakt na matriku obce Čejč, pro včasné dohodnutí potřebných náležitostí.

PROGRAM SVATEBNÍHO DNE

Svatební obřad bývá zahájen zpravidla kolem 12:00 až 14:00 hodiny. Hosté se postupně scházejí na terase před sklípkem,
v přízemním podlaží je k dispozici posezení a malé pohoštění. Před příjezdem nevěsty se hosté přesunou na místo obřadu.

Zde vyčkávají, za doprovodu reprodukované hudby na příchod ženicha a přivedení nevěsty. Poté již nic nebrání tomu, aby započal samotný svatební obřad. Po složení manželského slibu následuje přípitek novomanželů, gratulace
a společné focení. Před usazením hostů ke svatební tabuli probíhají svatební zvyky a poté
se svatebčané mohou odebrat ke svatební tabuli, jež obvykle bývá připravena v horním patře sklepa, které je průchozí na zahradní terasu.

Po vydatném obědě se může začít
s veselicí za doprovodu živé či reprodukované hudby. Eventuálně mohou probíhat další aktivity jako například degustace vín se sklepmistrem, soutěže nebo Váš připravený program pro svatební hosty.

SLUŽBY

Všem snoubencům nabízíme individuální přístup při organizaci jejich svatebního dne. Věříme, že náš přátelský přístup, atraktivní prostory sklepa a zkušenosti
s organizací svatebního dne přispěje k Vašemu nezapomenutelnému zážitku. Přijďte nás navštívit
a prohlédnout si prostory,
ve kterých proběhly již desítky svateb. Po emailové či telefonické dohodě se Vám rádi časově přizpůsobíme.

Veškeré naše služby jsou k nalezení v kompletní předběžné nabídce, kterou snoubencům zasíláme
v případě zájmu o naše místo.
pozadi1.jpg
EU7A5765 - kopie.jpg
zmensene-107.jpg
zmensene-265.jpg

HUDBA

Provádíme rezervaci cimbálové muziky, živé hudby nebo DJ.

Interiér sklepa je ozvučen reproduktory pro možnost puštění vlastních CD, MP3 nebo připojení přes konektor 3,5mm. Sklep disponuje volnou sítí Wi-Fi.

Možnost zapůjčení venkovních reproduktorů včetně mikrofonu.

DEKORACE

Rádi Vám vytvoříme dekoraci svatební tabule i obřadního místa dle Vašich představ. Ukázky dekorací a možné založení svatební tabule naleznete ve fotogalerii nebo na našem facebooku.

FOTO

Po předchozí domluvě Vám rádi předáme kontakty na zkušené fotografy, kteří u nás fotili nejeden svatební den. Krásná a živá vzpomínka na tuto životní událost je také ve formě videa a opravdu stojí za to. Rádi doporučíme i další služby, např. grafiky, cukrářství, kadeřnice apod.
bottom of page